Diagnostyka komputerowa

W warsztacie Solokar dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym oraz interfejsami przeznaczonymi do samochodów marki Honda i innych producentów. Dokonujemy diagnostyki komputerowej pojazdów, co znacznie przyspiesza i wspomaga proces naprawy usterek. Oferujemy również analizy i usuwania błędów.

Diagnoza usterek

Przy dzisiejszej technologii wytwarzania samochodów osobowych, poszukiwanie źródła awarii lub usterki pojazdu nie rozpoczyna się od spojrzenia pod maskę samochodu, lecz od podpięcia układu elektronicznego pojazdu do specjalnego komputera.

Sprzęt diagnostyczny używany w tym celu łączy się ze sterownikami pojazdu w celu pobrania danych na temat stanu technicznego samochodu. Pozyskane w ten sposób informacje pokazują nam wszelkie nieprawidłowości w działaniu poszczególnych elementów auta. Na podstawie tak zebranej wiedzy diagnoza pojazdu jest szybsza i bardziej trafna.

Diagnostyka Koputerowa1
Dignostyka Komputerowa2

Usuwanie błędów

Posiadamy profesjonalny sprzęt diagnostyczny wraz z odpowiednimi interfejsami do pojazdów marki Honda. Tester diagnostyczny umożliwia odczyt i kasowanie kodów usterek oraz błędów w autach, a także podgląd parametrów pracy pojazdu.

Możemy dokonać diagnostyki problemów i usterek pokazujących się na komputerze twojego samochodu, a po diagnozie i wymaganych pracach naprawczych skasować błędy pokazywane przez system auta. Diagnostyka komputerowa pozwala przyspieszyć proces naprawy usterek w samochodzie, oraz znacznie zmniejszyć koszty.

Lokalizacja 1

Adres

Auto Serwis Solokar
Mirosław Sołtysiak
ul. Gen. Dąbrowskiego 60
70-100 Szczecin
Zachodniopomorskie
Zegar

Godziny otwarcia

Pn – Pt: 9:00 – 17:00
Soboty: Godziny ustalane indywidualnie
tel. 502 552 264