Serwis przyjazny kobietom

Oferujemy przyjazny kontakt i profesjonalne usługi naprawy pojazdów. Z serwisem Solokar naprawa samochodu przestanie być nieprzyjemną przygodą. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym oraz fachową kadrą, która w prosty sposób wytłumaczy oraz wyceni proces naprawy pojazdu.

Indywidualne podejście

Chcemy tworzyć warsztat samochodowy do którego każdy ma zaufanie, zarówno Panie jak i Panowie. Rozumiemy, że oczekiwania kobiet wobec serwisu samochodowego mogą być zupełnie inne niż mężczyzn. Oferujemy więc odpowiednią opiekę pojazdu dla każdego.

Możemy zapewnić, że powierzone nam auto zostanie profesjonalnie naprawione w celu utrzymania bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Oferujemy miłą i fachową obsługę, oraz posługiwanie się zrozumiałym językiem dla osób niezwiązanych z motoryzacją.

Przyjazny Kobietom1
Przyjazny Kobietom2

Przyjazna obsługa

Doskonale wiemy, że nie każdy musi być pasjonatem motoryzacji i znać się na naprawie samochodów. Chcemy zadbać o to, aby Panie korzystające z naszego serwisu miały pewność, że ich auto jest pod dobrą opieką.

Bez względu na to, czy interesuje Cię proces naprawy jakiemu poddawany jest Twój pojazd, czy wymagasz tylko efektu końcowego jakim jest sprawny i bezpieczny samochód. Nasz warsztat pozostaje do Twojej dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja 1

Adres

Auto Serwis Solokar
Mirosław Sołtysiak
ul. Gen. Dąbrowskiego 60
70-100 Szczecin
Zachodniopomorskie
Zegar

Godziny otwarcia

Pn – Pt: 9:00 – 17:00
Soboty: Godziny ustalane indywidualnie
tel. 502 552 264